W ramach zaznajomienia naszych Klientów z firmami, z którymi Ekspert Serwis współpracuje i których sprzęt naprawiamy, przedstawiamy firmę Teka.

Teka jest europejską grupą przemysłową powołaną do produkcji kuchennych urządzeń do zabudowy, produktów łazienkowych oraz pojemników przemysłowych.

Została założona w Niemczech w 1924 roku. Posiada również europejskie korzenie w produkcji zlewozmywaków, okapów, płyt kuchennych i piekarników oraz jest światowym liderem w produkcji beczek na piwo.
Obecnie posiada 25 fabryki na trzech kontynentach, co pozwala sprzedawać produkty w ponad 110 krajach i dotrzeć do ponad 100 milionów konsumentów na całym świecie.
Teka posiada istotne centra dystrybucyjne w Europie, Azji i Ameryce.

Przez lata historii Grupa utrzymuje stałe inwestycje w I+D (innowacje i rozwój) co pozwala tworzyć produkty wyprzedzając potrzeby konsumentów.

Wśród nich: piekarniki Hydroclean wyposażone w system czyszczenia przy pomocy pary wodnej, „elastyczne” płyty indukcyjne pozwalające uzyskać nawet 30% więcej przestrzeni do gotowania, iHood, okap który jako pierwszy został przystosowany do produktów marki Apple. W ramach grupy Teka mogą być Państwu znane marki należące do grupy: Kuppersbusch, Intra, Portinox, Thielmann, Mofem.

TEKA_2015  kuppersbusch_2015

Firma Ekspert Serwis jest od wielu lat związana z firmą Teka jako jej autoryzowany serwis i autoryzowany dystrybutor części. Naprawiamy zarówno na gwarancji jak i po gwarancji: Piekarniki, Urządzenia kompaktowe, Kuchenki mikrofalowe, Płyty kuchenne, Okapy kuchenne, lodówki, Zmywarki do naczyń oraz ekspresy do kawy.

Staramy się aby w naszych 2 lokalizacjach,  zawsze od ręki dostali Państwo najpopularniejsze i najbardziej poszukiwane części: np. pokrętła i filtry do okapów itp. Wszystkie inne części zamawiamy bezpośrednio od Producenta z krótkim terminem realizacji.

Zapraszamy do kontaktu: +48 22 877 04 44 lub ekspert@ekspertserwis.com.pl