Serwis

Dystrybucja

Poniżej kilka słów dla tych, którzy chcą nas bliżej poznać i dowiedzieć się coś o naszej historii, wartościach i aktualnej działalności.

 

masz pytania? dzwoń: + 48 608 443 699


» Historia i wartości

Firma EKSPERT SERWIS powstała w Warszawie w 1992 roku. Od samego początku kapitałem firmy było sięgające 1969 r. doświadczenie założyciela i właściciela firmy Stefana Niewiadomskiego w pracy ze sprzętem zmechanizowanym AGD. Zaczynaliśmy od serwisu i stąd wzięła się nazwa firmy. Zależy nam aby była utożsamiana z fachowym i rzetelnym serwisem oraz profesjonalną obsługą Klientów. Po tych wielu latach ciężkiej i sumiennej pracy wiemy, że to co nas wyróżnia to zebrane doświadczenia z setek tysięcy wykonanych napraw i rozwiązanych kłopotów naszych Klientów.


Dzisiaj do Państwa dyspozycji są 2 nasze zakłady:

Siedziba - ul. Postępu 19, 05-080 Mościska gm. Izabelin

Filia i nasz OUTLET - Ul. Górczewska 131/135, 01-109 Warszawa

 

» AGD OUTLET - I i II gatunek

Od kilku lat z sukcesem zajmujemy się profesjonalną sprzedażą OUTLET-ową urządzeń AGD w wszystkich naszych 2 zakładach w Warszawie. Wyspecjalizowaliśmy się w dystrybucji urządzeń pochodzących z końcówek serii i wyprzedaży magazynowych.

Są to pralki, zmywarki, lodówki, kuchnie, płyty gazowe, płyty ceramiczne i indukcyjne a także piekarniki, okapy i kuchenki MV.
 

Naszą specjalnością i wartością w tym segmencie działalności jest to, że do sprzedaży OUTLET-owej dopuszczamy tylko te urządzenia, które pozytywnie przeszły naszą diagnostykę serwisową.  Dzięki temu, mamy pewność, że w naszej ofercie znajdą Państwo w pełni sprawne urządzenia, na które wystawiona zostaje nasza pisemna gwarancja. Krótko mówiąc, GWARANTUJEMY Państwu to, że urządzenia są technicznie w idealnym stanie.

Zakup sprzętu w naszym OUTLET-cie to niejednokrotnie oszczędność nawet 70% w stosunku do cen producenta.

Mając bardzo dużą wiedzę praktyczną, potrafimy każdemu Klientowi pomóc w wyborze optymalnego modelu AGD, wyjaśnić parametry, zasady działania i eksploatacji.
Klienci dysponujący nawet niewielkimi możliwościami finansowymi mają u nas możliwość znalezienia sprzętu dla siebie.
Zakup sprzętu w naszej firmie może odbyć się również w systemie ratalnym.
Na Państwa życzenie zakupiony u nas sprzęt możemy dostarczyć, podłaczyć, uruchomić a także przeprowadzić krótki instruktaż z optymalnej obsługi. 

Dodatkowo w razie potrzeby możemy zutylizować Państwa stare urządzenie - zgodnie z przepisami o ochronie środowiska.

Przy zakupie więcej niż jednej sztuki rabat.

Oto link do naszej aktualnej oferty: AGD OUTLET.

 

» Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Od wielu lat jesteśmy serwisem największych firm obecnych na polskim rynku. Posiadamy autoryzacje:

 

ZGŁOSZENIA SERWISOWE:

+ 48 22 877 04 44

Świadczymu usługi naprawy: pralek, zmywarek, lodówek, kuchni, płyt gazowych, płyt ceramicznych i indukcyjnych, okapów

Wszyscy nasi technicy, Ci odwiedzający Państwa w domach jak również Ci, pracujący na warsztacie, zostali profesjonalnie przeszkoleni i posiadają odpowiednie uprawnienia gazowe i energetyczne. Do diagnostyki Państwa urządzeń i wykonywania napraw używamy specjalistycznych urządzeń i narzędzi takich jak: pompy próżniowe, elektroniczne termometry, wykrywacze nieszczelności, rejestratory temperatur, zaciski Lokringowe itp.
Jeśli usterki sprzętu nie da się usunąć podczas wizyty u Państwa w domu/biurze, nasz transport odbierze sprzęt i przekaże go do naprawy warsztatowej a po wykonanej naprawie odwiezie . Zawsze sugerujemy Państwu optymalne rozwiązanie dbając o jak najmniejszą uciążliwość i krótki czas naprawy.

Wymagającym Klientom na czas naprawy możemy dostarczyć sprzęt zastępczy. O szczegóły proszę pytać przy składaniu zlecenia.

Linki do zgłoszenia naprawy: 

Zgłoszenie naprawy gwarancyjnej

Zgłoszenie naprawy pogwarancyjnej 

 

» Części AGD - sprzedaż hurtowa i detaliczna

 

ZAPYTANIA O CZEŚCI:

+48 22 877 04 44

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem hurtowym i detalicznym części zamiennych i akcesoriów do urządzeń firm:

 

Współpracujemy również z:

 

Obsługujemy nie tylko hurtownie i sklepy z częściami ale również indywidualnych Klientów. Dostępny u nas asortyment to kilkanaście tysięcy pozycji a w tym m. in.: pokrętła, szyby, plastiki, elektronika, rożna, generatory, silniki, sprężarki, moduły, iskrowniki, zawory, półki, pompy, termostaty i wiele, wiele więcej.
Duża część asortymentu dostępna jest u nas „od ręki” a pozostałe części sprowadzamy w możliwie krótkim czasie na zamówienie. Niezwłocznie po otrzymaniu zamówionej części kontaktujemy się z Państwem z informacją, że część jest gotowa do odbioru.

We wszystkich naszych zakładach dysponujemy elektronicznymi katalogami co gwarantuje, że wybór potrzebnej części jest bardzo precyzyjny. Przy wyborze odpowiedniej części służymy naszym doświadczeniem i chętnie udzielamy porad technicznych.

Pozwala to naszym Klientom szybko dokonywać trafnych wyborów i uniknąć kłopotów z nienależytym wykorzystaniem zakupionej części.


Na stałe współpracujemy z firmami kurierskimi, które szybko mogą dostarczyć zamówioną cześć w dowolne miejsce na świecie po preferencyjnych stawkach.
Naszymi bezpośrednimi dostawcami są fabryki podzespołów i producenci sprzętu, dlatego zawsze mamy możliwość oferowania Państwu zakupów części najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

Dla naszych stałych hurtowych odbiorców mamy rabaty dostosowywane indywidualnie w zależności od wypracowanych warunków współpracy.

Naszym kluczowym odbiorcom zapewniamy również bezpłatne dostawy.

Formularza zapytania o części 

 

» Okresowe przeglądy techniczne

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnej wiedzy technicznej i zapleczu, którym dysponujemy możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie w zakresie profesjonalnej diagnostyki i okresowych badań technicznych posiadanego przez Państwa na wyposażeniu sprzętu AGD.

Możecie Państwo zlecić nam stałą opiekę techniczna nad posiadanym przez siebie sprzętem AGD a my będziemy cyklicznie w ustalonych terminach dokonywać okresowych badań i przeglądów technicznych. Każdemu urządzeniu założymy metryczkę, w której rejestrowane będą poszczególne przeglądy.

Obowiązek monitorowania pracy chłodniczych urządzeń AGD mają już placówki przechowujące leki a dodatkowo obserwujemy, że dobrą praktyką staje się to w firmach gastronomicznych i wielu biurach.

Wierzymy, że systematyczne diagnozowanie pracy Państwa urządzeń i usuwanie ewentualnych usterek na bieżąco – zapewni Państwu bezpieczeństwo i ciągłość pracy sprzętu co w konsekwencji korzystnie wpłynie na czas przydatności eksploatowanych sprzętów. Możemy pomóc Państwu zaoszczędzić wydatków na nowy sprzęt – profesjonalnie dbając o ten, który jest już w Państwa posiadaniu.

więcej na ten temat

 

» Opinie i wyceny serwisowe

Na zlecenie osób prywatnych ale również Sądów, firm ubezpieczeniowych, firm transportowych, sklepów ze sprzętem AGD, sieci handlowych wykonujemy profesjonalne oględziny i wyceny serwisowe. Zawsze wtedy gdy istnieje potrzeba wystawienia niezależnej i rzetelnej opinii na temat stanu technicznego sprzętu i precyzyjnej wyceny kosztów ewentualnej naprawy - jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Część naszych Klientów wykorzystuje wystawione przez nas opinie np. do rozliczeń z firmami ubezpieczeniowymi. Inni działający w branży AGD, korzystają z naszych usług aby zdecydować czy dane urządzenie warto naprawiać. Nasze opinia wraz z wyceną jest kompletnym dokumentem, który Klientowi daję pełna wiedzę na temat faktycznego stanu urządzenia i kosztów, które wiążą się z jego ewentualna naprawą. Nasza opinia wraz z rekomendacją pomoże Państwu podjąć zawsze właściwą decyzje. Dzięki nam dowiedzą się Państwo również czy sprzęt kwalifikuje się do naprawy pod względem bezpieczeństwa w jego dalszej eksploatacji.

więcej ne ten temat

 

» Podłączenia gazowe

Od blisko 20 lat jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych przyłączy gazowych wykorzystywanych przy podłączeniach, kuchni i płyt a także dużych gazowych urządzeń gastronomicznych. Dzięki bezpośredniej współpracy z kilkoma renomowanymi producentami, możemy zaproponować Państwu szeroki wybór szybkozłączy i przewodów elastycznych w wielu długościach w bardzo dobrych cenach. Cały asortyment dostępny jest u nas „od ręki”. Nasi Technicy posiadający uprawnienia gazowe przy podłączeniach kuchni wykorzystują dystrybuowane przez nas szybkozłącza. Sugerujemy Państwu aby podłączenia gazowe były wykonywane tylko i wyłącznie przez osoby uprawnione przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Podłączenie takie powinno być zawsze odnotowane w karcie gwarancyjnej urządzenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko jako dystrybutor szybkozłaczy ale również jako serwis mogący podłączyć każdy rodzaju kuchni lub płyty gazowej.

Cennik oraz dodatkowe informacje na ten temat 

 

» Produkcja i dystrybucja ,,Rejtemp 2''

Zaprojektowaliśmy i produkujemy wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane między innymi do diagnostyki urządzeń chłodniczych, którego możliwości docenili już nasi partnerzy. Jest to urządzenie o niewielkich gabarytach, które naszym zdaniem powinno znaleźć się w każdej firmie, z branży AGD, gastronomicznej, spedycyjnej lub aptekarskiej, w której niezbędne jest precyzyjne sprawdzanie temperatur pracy urządzeń chłodniczych.

Obecnie pracujemy nad kolejną wersją tego sprawdzonego rejestratora i mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli przedstawić go Państwu wraz ze szczegółowym opisem.

 

Więcej szczegółów dotyczących poszczególnych segmentów naszej działalności znajdą Państwo na dedykowanych podstronach.

 

Zapraszam,

Bartosz Niewiadomski

tel.kom. (mobile) +48 608 443 699
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.